הפנימיה

חיי הפנימייה תורמים תרומה משמעותית לבנין אישיותו של התלמיד. החיים המשותפים מחזקים ערכים חשובים של נתינה, אחריות, עצמאות וחברות טובה, ועל-כך מעידים דורות של בוגרים. יחד עם זאת, אנו מאפשרים לתלמידים הרוצים בכך ללמוד גם במסלול חצי-פנימייה או במסלול ללא-פנימייה.

בשנתיים האחרונות, לאור בקשת הורים רבים, פועלים בישיבה מסלול חצי-פנימייה ומסלול ללא-פנימייה, לצד המסלול הפנימייתי הרגיל. כל המסלולים כוללים הסעות לישיבה וממנה. גובה שכר הלימוד מותאם למסלול אותו בחר התלמיד.

מסלול  פנימייה מלאה  – 4 לילות בשבוע (א' – ד')

מסלול  חצי פנימייה  – 2 לילות בשבוע (ב', ד')

מסלול  ללא פנימייה  – סיום הלימודים בשעה 19:30 לאחר סדר ערב ותפילת ערבית

צוות המדריכים בישיבה מתאפיין בגישה מיוחדת לתלמידים, ורואה חשיבות רבה בבניית קשר אישי פתוח וחם.

המדריכים מתגוררים כולם בישיבה, ומלווים את התלמידים בכל ערב, החל מסיום לימודי התיכון ועד לתחילת לימודי הקודש בבוקר שלמחרת. המדריכים משכימים את התלמידים ומלווים אותם בתפילת שחרית, בארוחת הבוקר ובסידור החדרים. בכל יום נמצא בישיבה מדריך תורן בשעות הצהריים ואחר-הצהריים, המטפל בכל בעיה שוטפת שמתעוררת. 

בכל ערב עומדים לרשות התלמידים: מועדון ישיבתי משודרג, חדר מחשבים (עם אינטרנט רימון), חדר מוזיקה, ספריה, מגרשי ספורט, וחדר כושר חיצוני. אולם הפיס במועצה עומד לרשותנו בימים שני ורביעי בלילה.

אחת לשבוע, בדרך-כלל בימי רביעי בלילה, מעביר כל מדריך פעילות חברתית: קומזיצים סביב המדורה, 'מחפשים את המטמון' או משחק 'הדגל', תחרויות ספורט, ערבי בישול, פעולת 'בני-עקיבא', סרט ודיון, סדנת 'דמיון מודרך', ועוד.

מדי יום שני בערב מתקיימים בישיבה שבעה חוגים לבחירתם של התלמידים: ניווטים, עריכת וידאו, אילוף כלבים, כדורסל, דרמה, כושר קרבי ואגרוף תאילנדי.  
בחוגים השתתפו השנה קרוב למאה תלמידים, מכל הכיתות. תלמידי עליית הנוער זכאים להשתתף באחד החוגים ללא תשלום.